Заміна підшипника в пральній машині
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Пральна машинка сильно гуде? Це через зношування підшипника. Нічого страшного - замінимо!
Будь-яка машинка, навіть найдорожчого і елітного бренду, може зламатися і перестати працювати. У більшості випадків, причиною несправності пральної машинки, може бути знос підшипника. Основними ознаками такого явища є наявність шуму і вібрації при процесі прання або віджимання речей. Якщо Ваша пральна машина була встановлена ​​5-7 років тому, і за цей період часу не проходила регулярне технічне обслуговування в сервісних центрах, то швидше за все такі звуки - доказ того, що пора поміняти підшипник. Якщо ж Ви цього не зробите, то дана поломка може привести до несправностей інших вузлів пральної машинки і в перспективі, до сварок з сусідами, тому що Ви їх затопили.

.

Діагностика та ремонт впускного клапана
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Діагностика та ремонт впускного клапана пральної машини

Впускний клапан дозволяє пральній машині відкривати і закривати доступ води, яка надходить під тиском з системи водопостачання.

Принцип роботи впускного клапана полягає в наступному - після активації обраного режиму прання, керуючий модуль подає оповіщення на електромагнітний клапан, до відкриття якого призводить електромагнітне поле, що подається на котушку клапана напруги. Після того, як вода в баку подолала потрібної позначки, подача навантаження на котушку припиняється і вхідний клапан закривається, перекриваючи потік води.

Як Викликати майстра

1. Зателефонуйте по тел.:
+38(099)532-06-69
+38(093)599-16-40
+38(098)105-73-88
2. Назвіть марку пральної машини
3. Опишіть характер поломки
Протягом 30-ти хв до Вас поступить дзвінок майстра

Про Нас

Сервіс Майстер – тільки професійні майстри, лише оригінальні запасні частини, лише якісний ремонт із гарантією. Швидко, якісно, за розумною ціною. Ми цінуємо нашу репутацію та наших клієнтів.

Наші адреси

Час роботи майстрів с 9:00 - 20:00
Працюємо по всьому Києву та області
м. Київ, вул. Стеценко, 1а
м. Київ, вул. Лугова 16
м. Київ, вул. Щербаковського, 66
м. Київ, вул. Озерная, 28

© Майстер-Сервіс 2017-2023 Усі права захищені.

Найти