Ремонт пральних машин на Лівому березі Києва

 

Service-Master

 

Викликати майста до дому для ремонта пральної машини можна по телефону:

+38(099)532-06-69
+38(093)599-16-40
+38(098)105-73-88

Або просто замовте дзвінок і наші майстри-приймальники зв'яжуться з Вами найближчим часом:

Виклик майстра по ремонту пральних машин

Пральна машинка – одна з найважливіших та потрібних речей у будинку. Адже саме вона допомагає зберегти Ваші сили та час. Але іноді, трапляється так, що пральна машина виходить з ладу, в такому разі потрібна допомога справжніх професіоналів. Якщо Ви є мешканцем Києва, тоді компанія «Сервіс-Майстер» зможе допомогти вирішити проблему та полагодити пральну машинку.

Найчастіші проблеми

Майстри нашої компанії мають досить великий досвід у ремонті пральних машин. А всі проблеми, які виникають, вони знають напам'ять, а також завжди розуміють, як їх виправити. Найчастішими поломками пральних машин є:

 • машинка сильно гуде чи шумить;
 • не зливає або не набирає води;
 • відключається під час прання;
 • вібрує під час прання;
 • не працює режим віджиму;
 • не відкривається люк;
 • протікає вода;
 • не нагріває воду;
 • при пранні не обертається барабан;
 • зовсім не включається.

Які бренди пральних машинок ми робимо

Компанія «Сервіс-Майстер» займається ремонтом пральних машин:

як із звичайним двигуном, так і з асинхронним мотором;
як із функцією сушіння білизни, так і із завантаженням до 9 кг.
Заміну запасних частин ми пропонуємо наступних брендів:

 • Bosh
 • Indesit
 • Zanussi
 • Whirpool
 • SAMSUNG
 • LG
 • Ardo
 • Electrolux
 • AEG
 • Gorenge

Де ми працюємо

Наша компанія пропонує свої послуги у будь-яких районах Києва. Зокрема, якщо Ви проживаєте на Лівому березі (вулиця Сабурова, вулиця Драйзера, Милославська вулиця, Березняки, Проспект Бажана, Проспект Ватутіна, Броварський проспект, проспект Возз'єднання, вулиця Колекторна, вулиця Ганни Ахматової) або метро Харківська, Позняки, Славутич, , Червоний Хутір - Ви також можете звертатися до нас.

Чому варто вибрати роботу з нами

Компанія «Сервіс-Майстер» має досить велику кількість переваг:

 • у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • наші фахівці справжні професіонали і точно знають свою справу;
 • ми надаємо гарантії на виконані роботи;
 • безкоштовна діагностика поломки (за умови замовлення ремонту у нас);
 • акційні та знижкові пропозиції для клієнтів.;
 • візит майстра у відповідний для Вас час;
 • саме у нас демократичні ціни.
Ремонт пральних машин Березняки, Київ
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ви зіткнулися з відмовою в роботі пральної машини? Вас турбують сторонній шум і не зливається вода? У Вас немає ні бажання, ні можливості везти пральну машину в найближчий сервісний центр на Березняках? Ми працюємо для того, щоб подібні незручності перестали Вас турбувати.

Березняки - це величезний спальний район Києва. Кожна квартира в цьому районі має пральну машину. Сьогодні важко уявити своє життя без цього апарату, але важка вода і проста неуважність може позбавити вас цього блага. Що ж робити? Питання, яке ми задаємо собі занадто пізно.

Ремонт стиралок на Быковне, Киев
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ваша пральна машина раптово перестала працювати? З'явився сторонній шум при роботі пральної машини? Чи не зливається вода? І у Вас немає можливості відвезти пральну машину в найближчий сервісний центр на Биківні в Києві

Значить Ви звернулися за правильною адресою. Заповніть форму у нас на сайті і професійний майстер Вам передзвонить найближчим часом, прийме замовлення по Биківні в Києві, уточнить, коли Вам зручно зустріти майстра по ремонту пральних машин ... і все! Вважайте, що Ваша пральна машина вже знову працює.

Ремонт пральних машин Осокорки
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Раптово перестала працювати пральна машинка? Або з'явився сторонній шум при роботі пральної машини? Але у Вас немає можливості відвезти пральну машину в найближчий сервісний центр на Осокорках? Тоді наші фахівці зроблять ремонт пральної машини на дому в найкоротші терміни і за реальну ціну.

Ремонт пральних машин Лісовий Масив, Київ
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ви зіткнулися з відмовою в роботі пральної машини? Вас турбують сторонній шум при пранні і не зливається вода? Але у Вас немає ні бажання, ні можливості везти пральну машину в найближчий сервісний центр на Лісовому масиві? Тоді ми працюємо для того, щоб подібні незручності перестали Вас турбувати.

Якісний ремонт пральної машини, допоможе уникнути зайвого головного болю з приводу робочих характеристик, а також поверне побутову техніку в лад за мінімальні терміни.

Ремонт пральних машин Дарниця, Київ
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Пральна машина дуже впевнено увійшла в життя сучасної людини. Поломка такого важливого інструменту стає справжньою катастрофою для тисяч сімей. Причиною поломок дуже часто стає якість води і неакуратне використання пральної машинки. Дуже часто причиною поломки стає забуті в кишенях монети, засоби гігієни та інші предмети. Ремонт пральних машин на Дарниці надає компанія Сервіс-майстер, фахівці якої швидко і ефективно усунуть будь-яку проблему.

Ремонт пральних машин Русановка, Київ
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ви зіткнулися з відмовою в роботі пральної машини? Вас турбують сторонній шум і не зливається вода? У Вас немає ні бажання, ні можливості везти пральну машину в найближчий сервісний центр на Русанівці? Ми працюємо для того, щоб подібні незручності перестали Вас турбувати.

Ви звернулися за правильною адресою. Заповніть форму у нас на сайті і професійний майстер Вам передзвонить найближчим часом, прийме замовлення на Русанівці, в Києві, уточнить, коли Вам зручно зустріти майстра по ремонту пральних машин ... і все! Вважайте, що Ваша пральна машина вже знову працює.

Ремонт пральних машин Троєщина, Київ
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Кожна людина може зіткнутися з поломкою пральної машини, оскільки навіть найдорожча і якісна машинка з часом може вийти з ладу. І тоді на допомогу людям приходять фахівці компаній по ремонту побутової техніки, такі як компанія «Сервіс Майстер», що надає ремонт пральних машин в Києві на Троєщині.

Ремонт пральних машин Позняки, Київ
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Серед всієї побутової техніки пральна машинка займає лідируюче місце - це незамінна помічниця в будинку, що дозволяє заощадити масу часу і сил кожної господині (господаря). Однак може трапитися так, що ваша «помічниця» вийде з ладу, і тоді вам буде потрібно професійна допомога. Зокрема, якщо вам буде потрібен ремонт пральних машин в Дарницькому районі (Позняки, Осокорки, Харківський, Червоний Хутір) Вам варто звернутися в спеціалізовану компанію.

Наша компанія виконує виїзд на дом на всі вулиці району Позняки починаючи з вулиці Драгоманова і закінчуючи вулицею Лариси Руденко. Викликати майстра додому для ремонту пральної машини можна за телефонами:

Про Нас

Сервіс Майстер – тільки професійні майстри, лише оригінальні запасні частини, лише якісний ремонт із гарантією. Швидко, якісно, за розумною ціною. Ми цінуємо нашу репутацію та наших клієнтів.

Наші адреси

Час роботи майстрів с 9:00 - 20:00
Працюємо по всьому Києву та області
м. Київ, вул. Стеценко, 1а
м. Київ, вул. Лугова 16
м. Київ, вул. Щербаковського, 66
м. Київ, вул. Озерная, 28

© Майстер-Сервіс 2017-2023 Усі права захищені.

Найти