Ремонт пральних машин у Київській області

Сервіс МАЙСТЕР


Викликати майста до дому для ремонта пральної машини можна по телефону:

+38(099)532-06-69
+38(093)599-16-40
+38(098)105-73-88

Або просто замовте дзвінок і наші майстри-приймальники зв'яжуться з Вами найближчим часом:

Виклик майстра по ремонту пральних машин

Популярні бренди:

 

Samsung
Siemens
Zanussi
Lg.

 

Whirlpool
Indesit
Gorenje
Electrolux

 

Bosch
Ardo
AEG
Beko

Які бренди пральних машин ми робимо

Компанія «Сервіс-Майстер» займається ремонтом пральних машин:

як із звичайним двигуном, так і з асинхронним мотором;
як із функцією сушіння білизни, так і із завантаженням до 9 кг.
Заміну запасних частин ми пропонуємо наступних брендів:

 • Bosh
 • Indesit
 • Zanussi
 • Whirpool
 • SAMSUNG
 • LG
 • Ardo
 • Electrolux
 • AEG
 • Gorenge

Чому варто вибрати роботу з нами

Компанія «Сервіс-Майстер» має досить велику кількість переваг:

 • у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • наші фахівці справжні професіонали і точно знають свою справу;
 • ми надаємо гарантії на виконані роботи;
 • безкоштовна діагностика поломки (за умови замовлення ремонту у нас);
 • акційні та знижкові пропозиції для клієнтів.;
 • візит майстра у відповідний для Вас час;
 • саме у нас демократичні ціни.
Виклик майстра в Софіївську Борщагівку

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваша пральна машина барахлить або зовсім вийшла з ладу? Потрібен терміновий, недорогий і якісний ремонт з гарантією? Ви прийшли точно за адресою! Компанія "Service-Master" - є лідером по ремонту пральних машин. Ми пропонуємо своїм клієнтам якісний ремонт пральних машин в Софіївській Борщагівці (Київська область) з можливістю термінового приїзду фахівця додому. Наші майстри без проблем усунуть будь-яку несправність і зроблять це максимально оперативно. Кожен фахівець нашої компанії виконує роботу професійно, має досвід і високу кваліфікацію.

Ремонт пральних машин Буча

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваша пральна машина раптово перестала працювати? З'явився сторонній шум при роботі пральної машини? Чи не зливається вода? І у Вас немає можливості відвезти пральну машину в найближчий сервісний центр в Бучі?

Пральна машина являє собою складну техніку, в якій кожна деталь активно задіюється в роботі всього механізму, а тому з часом схильна до зносу.

Ремонт пральних машин Козин

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Ваша пральна машина раптово перестала працювати? З'явився сторонній шум при роботі пральної машини? Чи не зливається вода? І у Вас немає можливості відвезти пральну машину в найближчий сервісний центр в Козині?

Значить Ви звернулися за правильною адресою. Заповніть форму у нас на сайті і професійний майстер Вам передзвонить найближчим часом, прийме замовлення в Козині, уточнить, коли Вам зручно зустріти майстра по ремонту пральних машин ... і все! Вважайте, що Ваша пральна машина вже знову працює.

Ремонт пральних машин Коцюбинське

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваш найвірніший помічник по роботі в будинку виходить з ладу - звичний ритм життя руйнується, треба терміново шукати ремонт пральної машини в Коцюбинському, Рішення є - просто телефонуйте нам, в Сервіс Майстер або залиште заявку на сайті. І ми подбаємо про вашу пральну машину будь-якого виробника, швидко і професійно. Ремонт машинки на місці, у Вас вдома або забираємо пральну машину в наш сервіс центр, але й в тому, і в іншому випадку Ваша пралка буде відремонтована!

Ремонт пральних машин в Броварах

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ваша пральна машина перестала працювати? І у Вас немає можливості відвезти пральну машину в найближчий сервісний центр в Броварах? Значить Ви звернулися за правильною адресою.

Пральна машинка - це одна з найцінніших знахідок для кожної господині. Цей агрегат є головним помічником в будинку, який з легкістю, дозволяє заощадити масу часу і сил. Але колись може трапиться такий казус: Ваша «помічниця» вийде з ладу, в такому випадку Вам потрібно звернутися в компанію, яка спеціалізується на поломках пральних машин, для того, щоб Ваші речі знову могли бути чистими за допомогою натискання всього лише пари кнопок.

Ремонт пральних машин Вишгород

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваша пральна машина перестала працювати? І у Вас немає можливості відвезти пральну машину в найближчий сервісний центр у Вишгороді? Значить Ви звернулися за правильною адресою.

Як часто ви стикаєтеся з поломками великої побутової техніки? Чи часто у вас виходили з ладу посудомийна або пральна машини? Кожен раз вам здається, що це катастрофа і божевільні витрати?

Ремонт пральних машин у Вишгороді - це до нас. Наші фахівці приїдуть до вас в будь-який зручний час, щоб впоратися з вашою проблемою.

Ремонт пральних машин Конча Заспа

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваш найвірніший помічник по роботі в будинку виходить з ладу - звичний ритм життя руйнується, треба терміново шукати ремонт пральної машини в Конча-Заспі, рішення є - просто телефонуйте нам, в Сервіс Майстер або залиште заявку на сайті. І ми подбаємо про вашу пральну машину будь-якого виробника, швидко і професійно. Ремонт машинки на місці, у Вас вдома або забираємо пральну машину в наш сервіс центр, але й в тому, і в іншому випадку Ваша пральна машинка буде відремонтована!

Просто заповніть форму у нас на сайті і професійний майстер Вам передзвонить найближчим часом, прийме замовлення в Конча-Заспі, уточнить, коли Вам зручно зустріти майстра по ремонту пральних машин ... і все! Вважайте, що Ваша пральна машина вже знову працює.

Ремонт пральних машин Ірпінь
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Якщо ваша пральна машина раптово перестала працювати і з'явився сторонній шум при роботі пральної машини, але Ви не маєте можливості відвезти пральну машину в найближчий сервісний центр в Ірпені? Значить, Ви звернулися за правильною адресою.

Ремонт пральних машин Боярка

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Коли Ваша пральна машина - Ваш найважливіший помічник у домі виходить з ладу - звичний ритм життя руйнується, треба терміново шукати ремонт пральної машини в Боярці - просто телефонуйте нам, в Сервіс Майстер або залиште заявку на сайті. І ми подбаємо про вашу пральну машину будь-якого виробника, швидко і професійно.

Ви звернулися за правильною адресою. Заповніть форму у нас на сайті і професійний майстер Вам передзвонить найближчим часом, прийме замовлення в Боярці, уточнить, коли Вам зручно зустріти майстра по ремонту пральних машин ... і все! Вважайте, що Ваша пральна машина вже знову працює.

Ремонт пральних машин Вишневе
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ваша пральна машина раптово перестала працювати? Якщо з'явився сторонній шум і не зливається вода, але Вас немає можливості відвезти пральну машину в найближчий сервісний центр в Вишневом, тоді, Ви потрапили на потрібний сайт.

Про Нас

Сервіс Майстер – тільки професійні майстри, лише оригінальні запасні частини, лише якісний ремонт із гарантією. Швидко, якісно, за розумною ціною. Ми цінуємо нашу репутацію та наших клієнтів.

Наші адреси

Час роботи майстрів с 9:00 - 20:00
Працюємо по всьому Києву та області
м. Київ, вул. Стеценко, 1а
м. Київ, вул. Лугова 16
м. Київ, вул. Щербаковського, 66
м. Київ, вул. Озерная, 28

© Майстер-Сервіс 2017-2023 Усі права захищені.

Найти