Очистка фільтра пральної машини
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Фахівці компанії Service Master рекомендують систематично чистити фільтр Вашої пральної машини. Більшість господарок запитують: де знаходиться і як правильно це зробити?

Фільтр пральної машини

Дана деталь розташовується в передній частині корпусу машинки, і щоб її дістати потрібно відкрити панель з лицьового боку машини. Далі захопивши фільтр двома пальцями, прокрутіть його дуже повільно проти годинникової стрілки. Після того, як фільтр опинився у Вас в руках, а вода, що скупчилася, витекла, очистіть отвір від сміття, що накопичилося. Якщо всередині все чисто, можна сміливо приступати до очищення фільтра. Для цього піднесіть його до крана і за допомогою щітки видаліть весь бруд.

Поверніть чистий фільтр на місце та закрийте нижню панель машинки. Дуже важливо: закручуйте фільтр до упору, він повинен щільно прилягати, щоб уникнути протікання води під час прання.

Що робити, якщо фільтр не піддається викручуванню?

У випадку, якщо фільтр сильно забитий або прикип відкрутити його звичайним способом просто неможливо. У цій ситуації варто укласти пральну машину на бік і відкрутити помпу з внутрішньої частини, і тільки потім спробувати вкотре викрутити деталь вже зсередини.

Але і цей метод може не спрацювати. У такій ситуації потрібно розібрати всю конструкцію та спробувати повторити спробу у зручному положенні, розташувавши всі деталі на столі.

Як очистити фільтр у різних моделях машинок?

Фільтр у пральних машинках може розташовуватися в різних частинах залежно від моделі. Так, наприклад, в одних - доведеться прибирати лише одну сторону, а в інших частини корпусу.

Якщо у вас машинка - ARISTON, ARDO, Whirpool, Candy, і LG, тоді до фільтра краще підібратися з боку днища. У машинах AEG, Bosch, Siemens – знімайте передню стінку, а ось у ELECTROLUX та Zanussi навпаки, зняти потрібно буде їхню задню частину. Знімати кришки та панелі побутової техніки потрібно дуже акуратно та повільно, щоб не пошкодити кріплення.

Як часто потрібно видаляти бруд із фільтра?

Якщо чистити деталь рідше разу на три місяці, то вона засмічитися настільки, що знімати її доведеться через задню стінку машинки з боку насоса. Майстри компанії service-master дотримуються думки, що очищати фільтр потрібно регулярно, це допоможе уникнути додаткових витрат на ремонт та продовжить її експлуатаційні характеристики.

У будь-якому випадку треба досконально вивчати інструкцію, а дотримання всіх рекомендацій майстрів Сервіс Майстер, продовжить тривалість роботи Вашої машини для прання білизни.

Якщо Ваша машинка не справляється зі своїми завданнями, звертайтесь до фахівців компанії service-master. Професіонали своєї справи проведуть діагностику та ремонт техніки швидко та прямо у вас вдома.

Але якщо все-таки Ваша пралка зламалася, незалежно від типу поломки завжди потрібен огляд професійного, кваліфікованого майстра. Тому, якщо у вас зламалася пральна машина Бош, зв'яжіться з нами по телефону та замовте недорогий ремонт пральних машин.

Можна спробувати відремонтувати пральну машину самотужки, але краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Викликати майста до дому для ремонта пральної машини можна по телефону:

+38(099)532-06-69
+38(093)599-16-40
+38(098)105-73-88

Або просто замовте дзвінок і наші майстри-приймальники зв'яжуться з Вами найближчим часом:

Виклик майстра по ремонту пральних машин

Як Викликати майстра

1. Зателефонуйте по тел.:
+38(099)532-06-69
+38(093)599-16-40
+38(098)105-73-88
2. Назвіть марку пральної машини
3. Опишіть характер поломки
Протягом 30-ти хв до Вас поступить дзвінок майстра

Про Нас

Сервіс Майстер – тільки професійні майстри, лише оригінальні запасні частини, лише якісний ремонт із гарантією. Швидко, якісно, за розумною ціною. Ми цінуємо нашу репутацію та наших клієнтів.

Наші адреси

Час роботи майстрів с 9:00 - 20:00
Працюємо по всьому Києву та області
м. Київ, вул. Стеценко, 1а
м. Київ, вул. Лугова 16
м. Київ, вул. Щербаковського, 66
м. Київ, вул. Озерная, 28

© Майстер-Сервіс 2017-2023 Усі права захищені.

Найти